Ik heb besloten dat het vandaag gewoon de laatste dag is om je Stanley huis in te leveren, niet op tijd af, dan kan je alsnog met de volgende opdracht mee doen (lijkt er veel op)!
Zijn er ook nog mensen die een filmstudio gaan bouwen?
Hier is mijn inzending voor wedstrijd 9 ~ De Filmstudio, genaamd Rudy Industries. Ik hoop dat jullie hem mooi vinden. Het bedrag is 114.758 simoleons. Het thema van de set is Western, met zoals je ziet veel Beestenbende accessoires.
Rudy Industries
Overzicht:
Voorkant:
De Filmset/Decor:
Laatst gewijzigd door Rudy op za 14 apr 2012, 12:18, 2 keer totaal gewijzigd.
Eindelijk; mijn Alan Stanley villa! Ik heb wel collage foto’s zegmaar, maar wel maar 20. Anders kon in het er echt niet allemaal op krijgen! Ik heb dan ook niet alle kamers op de foto gezet, de waskamer en de toiletten heb ik er niet opgezet..
Logeerkamer:
Masterbedroom voor Alan en Emmy:
Ellen’s kamer:
Kleedkamer voor Emmy :
Sportkamer voor als Alan ooit nog eens wil sporten:
Butler’s kamer:
Hope you like it! ’t Is wel een beetje een donker huis maar dat komt ook omdat de stijl klassiek moest zijn!