Ik heb het hele huis wat groter gemaakt en andere kleuren gegeven, ik ben van plan om de familie van mijn 365p hierheen te verhuizen wanneer het af is. Maar daar moeten jullie het dan natuurlijk wel mee eens zijn!
Anyway, hier is het huis tot zover
Heel erg leuk! Ik vind het dak echt super leuk en de ramen, de indeling, kleuren, muren alles.
Alleen een ding aan het dak vind ik raar, want waar het dak doorloopt helemaal naar boven gaat het recht, maar bij het bovenste stuk dak gaat het daar meer stijl om hoog dan die daar onder, ik zou proberen dit wat gelijkmatiger te maken als de verdiepingen er onder.
Ik vind het dak eigenlijk wel heel erg leuk zo.
Leuk al die verschillende meningen en smaken,heb je ook echt wat aan als je tips enzo wil.
Ik vind het een superleuk huis,ziet er heel gezellig uit.
Staat dit huis in Sunlit Tides?Ik dacht het niet?
Gaat dit huis daarnaartoe of gaat de familie naar het huis?
Beetje een bump, maar ik ben de laatste tijd weer een beetje bezig met huizen. Vooral in Monte Vista enz. Omdat ik die sfeer daar echt waanzinnig vind!
Ik ben begonnen met een villa op het platteland van MV, ik ben er tot nu toe best wel blij mee. Ik heb voor het eerst eens, echt heel veel bloemetjes gebruikt.
De achtertuin, met zwembad en weer zo'n klein overdekt terras ding. Net zoals in mijn 365p. huis. Dat idee heb ik ooit eens van een plaatje gehaald, ik ben er echt verliefd op geworden! <33