Tijdens het updaten van mijn game zagen mijn icoontjes onder in het startprogramma er zo uit:
Aan het einde staan dus vijf 'normale' de Sims 3 icoontjes. Het icoontje naast Diesel accessoires is voor Bovennatuurlijk, die daar naast voor het mogelijke nieuwe accessoires pakket Decades, en die daar naast dan weer voor Jaargetijden. Dat zou betekenen dat er nog twee icoontjes overblijven, eentje voor een accessoires pakket, en eentje voor een uitbreidingspakket.
Zou het mogelijk kunnen zijn dat de sims drie mogelijk maar 9 uitbreidingen en 9 accessoires pakketen zal krijgen? Of is er al een hoeveelheid aangekondigd?
Ik weet trouwens niet of ik hier een topic voor aan mocht maken, maar ik weet ook niet waar ik het anders plaatsen moet, en of het wel in het goede gedeelte staat, verplaats het bericht anders maar!
Wat gek, bij mij heb ik wel het 'normale' bovennatuurlijk icoontje, niet zo'n basisspelicoontje. Maar bij mij is BN het laatste icoontje. Welke update bedoel je eigenlijk?
Guppie schreef:Wat gek, bij mij heb ik wel het 'normale' bovennatuurlijk icoontje, niet zo'n basisspelicoontje. Maar bij mij is BN het laatste icoontje. Welke update bedoel je eigenlijk?
Tijdens het updaten van mijn spel zag het er zo uit, maar wat ik uitgelegd heb, daar moeten die icoontjes komen. Snap je?
slimpie rh schreef:Toen ik update'te stond bovennatuurlijk er al wel bij en ook nog daarachter 5 basis icoontjes
Dus naast het Diesel icoontje stond het gewone Bovennatuurlijk icoontje, en daarnaast nog weer vijf sims icoontjes zoals hier? Want dan klopt mijn theorie niet.
Ik moet geloof ik beter opletten met updaten want ik heb het niet gezien,maar misschien is het maar goed dat we langzaam aan het eind komen van de sims3 met al die bugs.
Wow! Ik ben wel erg benieuwd dan het zou inderdaad leuk zijn, ik heb nog een aantal wensen en hopelijk komen ze ostiekem uit en dan is de sims 3 voor mij helemaal spectaculair nou ben benieuwd
slimpie rh schreef:Toen ik update'te stond bovennatuurlijk er al wel bij en ook nog daarachter 5 basis icoontjes
Dus naast het Diesel icoontje stond het gewone Bovennatuurlijk icoontje, en daarnaast nog weer vijf sims icoontjes zoals hier? Want dan klopt mijn theorie niet.
Sorry, volgens mij heb je toch gelijk. Ik raakte in de war omdat bovennatuurlijk toen al uit was.
Ah, sorry, nu ben ik degene die niet kan tellen!
Ik denk dat er nog iets als seaside stuff komt, maar nog een uitbreiding?
Misschien 'gaan het maken'? of 'University'? Anders moet EA iets nieuws verzinnen, ALS er negen van beide uitkomen.
Van elks 10 zou een mooier getal zijn... Voor accessoirespakketten zijn er nog genoeg goede ideeën maar op het vlak van uitbreidingen missen we na Jaargetijden enkel nog maar Gaan het Maken en iets met universiteiten ofzo.
Het kan wel, bij een filmpje van Curtis paradis, moet je maar ff opzoeken op Youtube, daar kwam hij op uit, met dagen tussen elk pakket, enzovoorts, en hij kwam er acchter dat er volgens mij in De Sims (1) er 7 uitbereidingen waren, en 7 accesoirepakketen (of waren die er geen... Ben het ff kwijt) Bij de Sims 2 er 8 accesoirespakketten en 8 uitbereidingen. Dus dan zou 9 wel logisch zijn http://m.youtube.com/index?desktop_uri= ... l=nl&gl=NL
Dus dat die icoontjes als een soort van placeholders werken?
Ik kan me nog wel herinneren van een tijdje geleden (toen moest ik alles opnieuw installeren), dat bij elke vroege update, er nog een hele lange rij van die icoontjes stonden. Ik heb ze niet geteld, maar 18 kan wel aardig in de buurt komen!
Er is weer een gerucht over de sims 3 university. Het zou best kunnen kloppen.
We missen nog 2 onaangekondigde SP's (decides en seaside stuff)
en een EP (university).