Ik weet dat ik alles compleet wil hebben, en dat ik om een paar voorwerpen wel blij gaan zijn^^
De decoratie bijv.
Maar het is echt ZO weinig, ik bedoel je maakt een pakket over slaap- en badkamers en er zit van alles maar 1 bij
Mmm.. Ik weet nog niet zeker of ik hem haal.. De meubels zien er erg mooi uit, maar de lingerie zou ik toch niet zo snel gebruiken (mijn sims slapen toch niet, aangezien ik meestal behoefte cheats gebruik) en de kapsels zijn.. naja, die ik heb gezien zijn nogal.. overdreven.. Ach, ik kijk wel!
De spulletjes zien er erg leuk uit. Het is misschien wat weinig, maar een accessoires pakket heeft altijd rond de 60 spulletjes, dus deze wijkt er niet veel van af. Ik ga het kopen om mijn verzamling compleet te hebben, maar ook al zou ik dit niet willen ik denk dat ik het wel had gekocht gezien de spulletjes. Wat een rare zin
Ik ga hem waarschijnlijk kopen, want ik wil ook mijn verzameling compleet hebben.
De meubels zien er leuk uit, maar idd is het best weinig. De kleding en de kapsels vind ik persoon tegenvallen.
Neeiin, dit forumlid gaat hem niet halen.
De slaapkleding vind ik lelijk, de badkamer vind ik niet de moeite waard, de kapsels zijn waardeloos.
Het enige mooie vond ik dat plaatje met die kaarsen enzo erop, maar jah, je gaat niet voor hooguit tien spullen het kopen..
Ik vind dit soort accessoires pakketten helemaal niet nodig. Genoeg downloads voor dit soort dingen, slaapkamer en badkamer. Vooral met badkamer spullen wordt je dood gegooid.
Leuk voor de verzamelaars, maar veel leuke accessoires pakketten zijn er helaas niet. Ook deze zal ik overslaan, gewoon de moeite niet waard.
Ik vind het er allemaal erg mooi uitzien, maar wel achterlijk dat het zo weinig voor veel geld is. Ze moeten eens een keer een accessoires pakket doen met vooral peuterkleding en wat kinderkleding, want die keuze is echt minimaal!
De kleding vind ik te overdreven, de meubels zijn w wat leuker maar ik had meer deco stuff leuke geworden. Ik vind niet dat ze er 20 euro voor kunnen vragen, vind be veelste veel sorry..
De kleding is ietwat te pittig voor mij
Mijn simmies slapen liever in een ouwe trui en een trainingsbroek :3
En de meubels zijn het ook niet echt, en over de kapsels moet je niet beginnen
alleen dat raam is awesome :3
pipapanda13 schreef:De kleding is ietwat te pittig voor mij
Mijn simmies slapen liever in een ouwe trui en een trainingsbroek :3
En de meubels zijn het ook niet echt, en over de kapsels moet je niet beginnen
alleen dat raam is awesome :3
Het badkamer raam bestaat al. Of in ieder geval, eentje die er heel erg op lijkt. Die heb ik in ieder geval ooit eens ergens gedownload, want ik heb die in mijn spel zitten.
:Als ik geld had,nog veel geheugen op mijn schijf en geen problemen met de sims zou ik het kopen.Maar spijtig heb niks van die dingen en dus ga ik hem niet kopen.
Na mijn idee kreeg je in de accessoire pakketten bij de sims 2 ook veel meer. Hier kan ik me goed in vergissen hoor. Ik heb pas 1 accessoire pakket die ik de moeite vind en dat is met de tuinspullen. Luxe vind ik de spullen lelijk, snelle wagens interesseert me niet..en zo is bij alles wel wat.
Voor soms nog geen 10 euro meer krijg je uitbreidingpakket met veel meer nieuwe spullen/opties en noem maar op! De accessoire pakketten vind ik om je dood voor te schamen.
Ik ga hem niet kopen, misschien krijg ik hem, maar sorry hoor, ligt het nou aan mij, of faalt EA nu heel erg in sims pakketen maken? Als ik toe moet geven vind ik de uitbreidingspakketen ook niet zo goed, de sims 2 was echt veel beter. Dus, nee, ik ga niet slaap en badkamer kopen.
Ik weet niet of ik hem ga kopen. Als mijn computer het nog doet als hij uitkomt waarschijnlijk wel, maar mijn laptop ligt op dit moment op sterven. Van wat ik ervan zie lijkt dit minder dan in de sims 2 keuken en badkamer accesoires. We zullen zien.