Aahhh.. niemand heeft me gemist?
Alle foto's met verslagen staan er weer op en de datums kloppen ook

Speciaal voor jullie nog een keer op een rijtje:

Dag 214
Hallo
Wat leuk dat je weer even komt kijken! Ik had je toch gezegd dat ons appartementje een balkon had waar je rechtstreeks uitkeek op de Arc de Triomphe, hé? Nou, kom ik thuis van de supermarkt staat er een heel lekker diner op mij te wachten door Jules. Hij had de tafel mooi gedekt, en we hebben zo lekker gegeten en het was heel romantisch natuurlijk met al die sterren en lampjes.
Wat ik morgen ga doen weet ik eigenlijk nog niet maar ik heb wel zin om het nachtleven van Parijs te gaan verkennen en beroemde Parijzenaren te spotten!
Tot morgen!!
=====================================================================

Dag 215
Heyhey
Hier spreekt een gelukkige vrouw! Wat een romantische (bijna)man heb ik toch!
Volgens mij wist ik dat ik wou gaan stappen en toen heeft hij gewoon een limousine geregeld! Hij gaf me een handkus terwijl hij geknield zat. Je ziet het op de foto hierboven gemaakt door de limousinechauffeur.
Met de limousine zijn we vervolgens naar een keigave club gegaan en gefeest, maar helaas zijn we eerder naar huis gekomen omdat ik me niet lekker voelde en ik moest overgeven.
Morgen de trouwjurk uitkiezen, het wordt een witte, dat weet ik zeker. Ik hoef geen sleep en zo’n stoffen doek in mijn haren.
Gewoon een sneeuwwitte jurk die lekker om mijn lichaam zit.
Ik ga nu maar proberen te slapen, kan niet wachten en het huwelijk komt ook nog eens korterbij!
Tot morgen!
=====================================================================

Dag 216
Hey!
De eerste familieleden zijn al in Parijs: onze ouders! We gingen vandaag gescheiden naar winkels voor een heel belangrijk ding: trouwkleding!
Ik heb zo’n geweldige jurk gevonden in een winkelcentrum net buiten Parijs, hier zie je een foto die mijn moeder heeft genomen. Ik zou niet weten hoe het pak van Jules is, maarja, het geeft ook ongeluk als je het ziet zeggen ze. Ik schrok er wel van dat ik een maatje ben aangekomen, zal wel van het Franse eten zijn? Echt geen idee.
Morgen weer een dag boordevol leuke dingen,
Tot morgen!
=====================================================================

Dag 217
Hallo ieders
Jules hier even voor de verandering! Bedankt dat je weer even kijkt naar het verslag van onze reis in Parijs (hé, dat rijmt!)
Vanochtend even gaan hardlopen, extra vroeg opgestaan maar zelfs toen was het al zeer warm. Ik heb zelf mijn t-shirt kunnen uitdoen, dat zegt al genoeg. We rende 4 kilometer in de ochtenddauw van de Franse stad, heel mooi om te zien hoe het leven daar langzaam weer begint.
Maar Tina voelde zich weer ziek toen we thuiskwamen, de hele dag op de bank gezeten en niks waard geweest. Ik heb echter wel héél goed voor haar gezorgd
Morgen is weer een dag, zien wat hij brengt!
Tot morgen
=====================================================================

Dag 218
Haihai met Tina,
Wat een droomvakantie! Hij zit echt vol met verrassingen, ik heb zo’n goed nieuws voor jullie.
Ik vroeg me laatst af waarom ik ziek was na het uitgaan en het hardlopen, en waarom ik een grotere maat in de mijn trouwjurk moest hebben. Nou, ik weet het nu! Ik ben zwangerrrrrrrrr!
Volgens de test al een paar weken, zonder het door te hebben. Jules was heel blij om het te horen, zoals je ook ziet op de foto
Nog 3 daagjes tot het huwelijk!
Tot morgen
=====================================================================

Dag 219
Hey
Vandaag zijn we met een stadsgids door Parijs gewandeld, veel mooie authentieke gebouwen bewonderd en de kunst in het centrum: echt een aanrader voor iedereen. Ook hebben wij de plaatselijke markt bezocht en daar heerlijke Franse ingrediënten gekocht voor een heerlijk gerecht. Ik zal jullie nog wel laten weten of het lekker was!
Ik vroeg me af of ik tijdens mijn huwelijk (overmorgen!!) ga zeggen tegen de familie dat ik zwanger ben? Lijkt me toch een ideaal cadeau voor onze ouders. Oei, ik moet gaan! Jules roept me nu om te gaan eten. Ben benieuwd!
Tot morgen!
=====================================================================

Dag 220
Heyheyhey met Tina
Het eten gisteren was echt zwaar lekker, we hadden gevulde crêpes met kalfsvlees en enkele typische Franse groentes en het lokale hapje: Franciscaanse eieren! Vandaag hebben we van de trouwzenuwen eigenlijk van alles gedaan. We zijn weer het centrum ingegaan, waar je maar geen genoeg van kunt krijgen. Ik heb een mooie foto van ons tweeën erop gezet gemaakt door een Franse fotograaf bij de kerk op het plein.
Morgen is het eindelijk zover, we gaan trouwen bij de Eiffeltoren!
Tot morgen, kan niet wachten!
=====================================================================

Hallooooooooooooo!
Hier een dolgelukkige kersverse bruid! Wat een prachtdag was het vandaag! Sprookjesachtig tot en met en haast niet voor te stellen. Vanmorgen werd ik in een oldtimer opgehaald en gereden naar de kerk, hier voltrok het kerkelijk huwelijk en na een koffietafel met de familie gingen we naar de Eiffeltoren, waar op een parkje alles klaar stond. Toen de sterren vielen en de manestralen ons belichtte zeiden we ‘Ja!’ tegen elkaar voor de wet.
Ik typ dit even snel, wat dadelijk gaan we naar de feestzaal waar ik het heugelijke nieuws van mijn zwangerschap ga zeggen, ik weet zelfs al het geslacht! Dat blijft voor jullie ook nog een verrassing, ik zal het jullie morgen zeggen. Morgen gaan we weer naar huis

Maar het was een onvergetelijk avontuur!
Tot morgen!
Laatst gewijzigd door Refurb op wo 10 aug 2011, 20:41, 1 keer totaal gewijzigd.