Ik heb het ook nog nooit eerder gezien..
Wel werd er door het spel 1x gezecht *er is een Meteoor gevallen of zo iets* en dan weet je waar die licht maar dat was bij mij net uit het dorpje
Mijn Sim lag in een tent te pitten midden in het park (xd) en toen kreeg je een rode melding; 'Waarom is het opeens zo donker?' en toen; pats boem lag er precies op mijn sim een meteoriet --'
Ik heb dit 2x meegemaak echt heel weard! Sommige zeggen dat je dit soms krijgt als je spokejager bent.
Mijn sims waren ook spokenjager toen dit gebeurde.
Het schijnt dat er meer mensen last van hebben en op MTS hebben ze een mod gemaakt waarmee je de kans tot nul kan reduceren of juist de kans kan laten vergroten.
Hier de link: http://modthesims.info/download.php?t=407315
Overigens hielp het bij mij niet.
Dat heb ik ook wel eens gehad er kwamen allemaal simmies op mijn kavel en ik zag opeens een schaduw ik was met de telescoop bezig en toen kwam de meteoor ik heb er een filmpje van op de uitwisseling hier is de link:https://www.thesims3.com/contentDetail. ... tId=399617
Ze vallen niet alleen in Twinbrook want bij mij viel er een meteoriet op de school in Sunset valley en dat betekende aardig wat doden onder de kinderen waaronder mijn tiener waar ik heel graag mee speelde.
Bij mij viel een meteoriet op het Jutterstrand in Sunset Valley. Lelijke krater had ik op het strand. En een verschroeide Cressida Ursine en Pauline Wan. Heb het strand toen weer opnieuw geprepareerd in 'stad bewerken'. Nu niks meer aan de hand, maar een meteoriet kan overal inslaan
Big Mama schreef:Ze vallen niet alleen in Twinbrook want bij mij viel er een meteoriet op de school in Sunset valley en dat betekende aardig wat doden onder de kinderen waaronder mijn tiener waar ik heel graag mee speelde.
0_0 Heeft EA zo'n dramatische dingen geprogrammeerd?
Ik heb het laatst één keer gehad, het was echt weird. Het was gebeurd in Lucky Palms, mn sim keek niet door een telescoop en was werkloos (het was haar eerste dag), en opeens, BAMMMM, meteoriet.