Zal dit bericht later wel editten.
Zoals ik al eerder schreef, het hangt erg van je smaak af of je een skin mooi vindt. De een houdt van glad en glanzend en de andere meer van een matte uitstraling. Daarnaast heb je ook de Barbie-variant en de anatomisch correcte skins en nog iets ertussen in, d.w.z. wel tepels, maar Barbie onder de gordel.
Wel zijn dit skins die goed gemaakt zijn. Check it out:
http://geldyh.dreamwidth.org/12325.html van Geldyh, ik denk anatomisch correct.
Lady Frontbum: deels op MTS voor de Barbievariant en de anatomisch correcte versie vind je op Sexy Sims 2. http://www.sexysims2.com/showthread.php?t=173108 voor vrouwen en http://www.sexysims2.com/showthread.php?t=173261 voor mannen.
https://www.modthesims.info/d/411747 van 234jiao TS3 Asian skin non-default&default(9.2)made by 234jiao. Alles op MTS is trouwens Barbie.
Op C-Styles: http://www.cstylessims3forum.com/t2698- ... rt-1#29510 geen idee of dit barbie of anatomisch correct is.
Ephemera: http://ephemera1969.blogbus.com/logs/170013953.html Barbie skin
There was nothing left: https://therewasnothingleft.tumblr.com/page/3 en https://therewasnothingleft.tumblr.com/page/3
Als voorlopig de laatste:
mijn favoriet is een DEFAULT skin en ik gebruik de anatomisch correcte versie, maar bij MTS is de Barbie variant te downloaden.
Default anatomisch correct: http://www.sexysims2.com/showthread.php?t=173585
Als je hier niets van je gading vindt....... tja, dan mag je zelf aan het werk.
