Pearl had al lang een groot geheim, dat ze aan niemand kon vertellen, ze schaamde zich er zo voor.
Ze is verliefd op haar baas. Maar ze had nooit de moed om er iets mee te doen. Op het feest lukte het haar om alle moed die ze heeft verzamelen en heeft ze het gedaan. Ze heeft haar baas gekust!
Hoewel ze eigenlijk helemaal geen kinderen meer wilde, dacht Ras, ik doe eens gek, en zo raakte ze opnieuw zwanger. Een nieuw kind, van een nieuwe vader :3
En hier zie je de gevreesde heks Petra, een vriendin van Annelore, die nu in een heks wordt getoverd.
"Woesh, ik zweef!"
Het enige is dat Annelore niet slecht wilt zijn, dus gaat ze straks de weg van het licht leren in plaats van de weg der duisternis.
En daarna bevalt ze ook nog van haar dochter, Nouvelle. Het betekent 'nieuw' in het Frans en dat heeft een reden: Nouvelle is weer een 'nieuw' gezond kind die erg welkom is in de grote familie van Annelore. :3
Jake had nu een vriendin en wilde Iris ten huwelijk vragen, maar telkens durfde hij het niet. Wat zou er gebeuren als ze nee zei? Uiteindelijk besloot hij om zijn angst te overwinnen en haar ten huwelijk te vragen.
Ze zei meteen ja en sloeg haar armen om Jake heen. Nu zijn ze verloofd en gaan binnenkort trouwen.
Update uur 5
Sorry dat het zo lang duurde was nogal lekker bezig
In het park kwam Quista een vijfsterren beroemdheid tegen!, meteen vroeg ze om haar handtekening, en wie had verwacht dat ze nu beste vrienden zijn ?
Naast dat Quista zwanger was, wilden Barry en Quista ook een katje adopteren, de krant gaf een familie aan, maar die wonen natuurlijk weer in de rijke buurt, naar 3 keer te hebben geprobeerd aan te bellen, werd het telkens afgewezen, en viel Barry de vuilnisbak aan.
ja ja, door de vriendschap met die vijfsterren beroemdheid, heeft Quista nu vier sterren!! Hierdoor rijdt ze rond in een limo
Natuurlijk is het makkelijk als je Simsfamilie ruim bij kas is, want om bij elke cent driedubbel na te denken is niet fijn. Zwemmen jouw Sims letterlijk in het geld? Of eten ze uit de vuilnisbak?
Met deze uitdaging is het de bedoeling dat je de familiepot laat zien: daarmee bedoelen we natuurlijk het geld! Als alles goed is heb je geen cheats (zoals motherlode) gebruikt, anders is het niet eerlijk om mee te doen aan deze uitdaging. Maak, via een printscreen via je keyboard-toets of met de kniptool in Windows 7, een afbeelding van het familiekapitaal.
De kinderkamer is ingericht:D
Het zijn vrij grote kamers omdat Maura graag wilt dat haar kinderen later net zo beroemd worden asl zij en dus al vast moeten wennen aan grote ruimtes ondanks hun huis niet super groot is.
En omdat ze 5/6 kinders willen die gaan studeren hebben ze weer ge*****xD
Alleen nu wel in bed.