lunatje11 schreef:Een S3N app op de ipod, dan hoef ik niet op de computer en dan kan je op de ipod dingen sturen. Sorry, een beetje teveel gevraagt maarja.
Dat staat op onze wenslijst maar dat is lastig te regelen / te maken.
Een app is inderdaad niet echt nodig. Een mobiele website daarentegen is wel handig en volgens mij ook veel makkelijker om te maken. Zo'n site hoeft bijvoorbeeld niet al te veel opmaak te hebben, en alleen de nieuwsberichten e.d. op die site is genoeg. Zo is die ook snel te laden op iets langzamere telefoons en als je weinig bereik hebt.
Nog een voordeel is dat een website voor alle telefoons is, een app moet je voor elke telefoon apart ontwikkelen.
Deze zomer gaan we kijken naar forumleden die geschikt zijn om ons Grand Cafe te gaan modereren, samen met de andere mods.
We hebben wat leden op het oog die erg actief zijn op ons forum. En nee we gaan nog geen namen noemen maar die leden vinden we wel geschikt. En we zijn maar op zoek naar 1 moderator.
Een Mobile version van een site maken is niet gigantisch lastig, kwestie van goede css (opmaak van een pagina, anders zou het een lange witte pagina zijn) en een autodetectsysteem en je bent een eind PHPBB (forum wat SN heeft) heeft hier vast wel thema's voor, die je naar je eigen wensen bewerken kan.
^Daar heb je wel gelijk in; het stond vroeger in elk forumdeel en dat is ook handiger. Alleen leverde dat problemen op met de "Laatste berichten"-pod op de homepage. Wat precies weet ik niet meer, maar er was wel iets mee. Dus vandaar staat hij alleen bij de mededelingen.
Ik zou graag een guide hebben over de verborgen eigenschappen. Er zijn veel mensen die hier nog nooit van gehoord hebben (ik tot voor kort zelf ook niet) en ik denk dat dat wel een interessante guide waard is.
Kunnen jullie niet een apart forumdeel openen met Forumzaken? Kunnen we daar suggesties doen, ik heb er alvast 1 maar weet niet of dat te realiseren valt; een aanduiding wie de TS (topicstarter) is. Op een ander forum hebben ze dat ook gedaan en dat maakt het een stuk overzichtelijker.
Voor meldingen en bugs en errors op de site, hebben we ook een apart gedeelte gemaakt. Boven aan de site. De enige reden waarom dit topic hier staat is waarschijnlijk omdat het offtopic gedeelte het meest wordt bezocht!
fjordjes schreef:Kunnen jullie niet een apart forumdeel openen met Forumzaken? Kunnen we daar suggesties doen, ik heb er alvast 1 maar weet niet of dat te realiseren valt; een aanduiding wie de TS (topicstarter) is. Op een ander forum hebben ze dat ook gedaan en dat maakt het een stuk overzichtelijker.
dat is toch Auteur, wat je ziet staan in overzicht van elk forum?
fjordjes schreef:Kunnen jullie niet een apart forumdeel openen met Forumzaken? Kunnen we daar suggesties doen, ik heb er alvast 1 maar weet niet of dat te realiseren valt; een aanduiding wie de TS (topicstarter) is. Op een ander forum hebben ze dat ook gedaan en dat maakt het een stuk overzichtelijker.
dat is toch Auteur, wat je ziet staan in overzicht van elk forum?
Ik kan niet zoveel spreken ik bezit alleen sims voor de consoles iets activiteit.
Uw schuld (de hogere rang hier) is het niet het is de schuld van de Sims makers
De Pc versie is goud waard met de console kan ik niet veel met de Sims