Sims Nieuws

Sims Nieuws Forum

Je kunt gewoon niet zonder!

Gesloten

2006 berichten • Pagina 48 van 101

beba2twin
Kruidenverdeler Kruidenverdeler
Berichten:
34
Lid geworden op:
ma 11 jan 2010, 12:07

Re: Wat Wil Je Kwijt.

Mmmm zometeen (rond 20.00) ga ik bavarois eten!!! :laugh :laugh
Is heeeeeel lekker!! Had dat in de colmar geproeft en dan hadden we dat gaan halen in de macro! We hebben aardbei smaak en chocolade smaak. :cool
Gebruikersavatar
tessiegril
Supergeheim onderzoeker Supergeheim onderzoeker
Berichten:
2934
Lid geworden op:
vr 04 dec 2009, 16:52

Re: Wat Wil Je Kwijt.

Schaatsen is leuk er naar kijken dat is pas stom!!
(vaderlief neemt de tv in beslag (o help ik bedenk me net vancouver))
Afbeelding

Ik lieg nooit, of dit moet de eerste keer zijn.
Gebruikersavatar
Snateraar
Aartsschurk Aartsschurk
Berichten:
4044
Lid geworden op:
vr 07 aug 2009, 16:34

Re: Wat Wil Je Kwijt.

-LotsOfNothing- schreef:Ik mort van mijn klas komen schaatsen XD Noujaa dan ga ik maar even schaatsen :rolleyes
Heb ik gisteren ook gedaan, viel al na 3 minuten...arm doet nog steeds pijn :crying
Niets zo charmant als een spreuk aan de wand.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Xelles
Beheerder Beheerder
Berichten:
5955
Lid geworden op:
zo 30 aug 2009, 23:54

Re: Wat Wil Je Kwijt.

Hehe inderdaad, ik zoek nog een beetje de juiste kleur. Te fel oranje is weer niet goed voor onze ogen en te rood is weer niet te onderscheiden met de gebruikte kleuren voor teamlid :rolleyes

Voorlopig hou ik het even zo :smile
Afbeelding
Gebruikersavatar
hiki
Grafschrift schrijver Grafschrift schrijver
Berichten:
23090
Lid geworden op:
wo 24 jun 2009, 19:11

Re: Wat Wil Je Kwijt.

Lammetje geboren met mensenkop

IZMIR - In Turkije is een lammetje geboren met menselijke gelaatstrekken. Veearts Erhan Elibol uit Izmir zette het dier met een keizersnede op de wereld. Het lammetje kon volgens Turkse en Russische nieuwssites niet in leven worden gehouden.
"Ik heb al kruisingen tussen koeien en schapen gezien", getuigt de 29-jarige veearts. "En kalveren met één oog, twee koppen of vijf poten. Maar dit 'menselijk' lam slaat alles. Ik kon m'n ogen niet geloven", getuigt hij in de Russische krant Pravda.

Specialisten menen dat de mutatie van het lam te wijten is aan een te hoge dosis vitamine A in het voeder van het moederschaap.

Nog volgens Pravda werd in Zimbabwe vorig jaar een gelijkaardig lam geboren. Dat dier werd echter gedood door de dorpelingen omdat ze dachten dat het verwekt was door een man.

Afbeelding

Afbeelding
:unsure
Afbeelding
Gebruikersavatar
Zemm
Snode rechterhand Snode rechterhand
Berichten:
3585
Lid geworden op:
za 15 aug 2009, 16:56

Re: Wat Wil Je Kwijt.

Ik heb met school wel eens animal farm gekeken, dan kijk je hier niet meer van op. Daar hadden ze oa kippen zonder veren genetisch gemodificeerd en zelfs een neus nagemaakt :laugh .
"What's in a name? that which we call a rose
By any other name would smell as sweet;"

Weergave- en sorteeropties

Gesloten