Ja, ik was zeiknat .
Als je op mijn benen sloeg hoorde je me broek kletsen .
Ik ben 1x door een schans gevallen , heb ik gebouwt samen met me nicht, maar mijn vader gaf me zo nodig een duwtje (op zo'n rond ding hea!)
En met sleeën (waar we als eerst heen gingen) lag 't 10cm, ik was zo slim om de laagste te pakken, alle sneeuw in de slee . OP een begeve moment gingen mijn vader en ik de hele tijd bij hetzelfde stuk, ik heb het record . Mijn vader viel ook wel een paar keer . En ik toen ik de heling op moest klimmen .
En mijn voeten zaten 1x klem, ik knalde tegen een paaltje .
Bij me nicht ookal 2x ergens tegen aan geknald .
En mijn vader wou toen ook de schans gebruiken, wel met een normale slee, maar hij ging telkens via de randjes, hij telkens Nee! Gillen .
En ik gooide 1 sneeuwbal tegen me vader, krijg ik een hele schep sneeuw terug .
Nuja, ik heb lol gehad
ik heb geschaatst... PIEP ijs!
we stopten dus ook snel en toen ging ik met Z en S een plan bedenken om Z's moeder te overtuigen dat we best met z'n drieën in de bus kunnen het mag nu wel
\/haar moeder vond dat er een volwassene mee mocht, vond ik al raar, ik ga elke dag met de bus...
Laatst gewijzigd door Jepske op ma 20 dec 2010, 21:37, 1 keer totaal gewijzigd.