17. Agnes Rimpelbil is echt een TRUT!!!!!
Het is alweer een poos geleden dat jullie wat hebben gehoord van de Familie Kwana maar het is even helemaal niet goed met ze gegaan. Op een mooie woensdagmiddag is er een enorme ramp gebeurt in Sunset Valley. Agnes Rimpelbil was in het Laboratorium wat proeven aan het doen en dat ging helemaal mis.
Er lezen jonge kinderen mee dus ga ik niets vertellen over de enorme explosie die Sunset Valley compleet in de as heeft gelegd: geen huis stond meer overeind Overal lagen dode sims: sommige zonder hoofd, andere krepeerde met hun ingewanden uit hun buik bungelend, weer andere hadden geen ledematen meer over en de enkele overlevenden die de enorme explosie hadden overleefd stierven al snel aan een vreselijke huidziekte met zweren zo groot als tomaten. Echt te vieze details voor al te jonge lezers!
Jasmijn Kwana, de dochter van Isolde en Kobe Kwana, was op dat moment aan het vissen net op de grens van Sunset Valley en Riverview en door de kracht van de explosie werd zij Riverview ingeslingerd en heeft zo als enige van de Familie Kwana de ramp overleefd. Maar ze was wel alles kwijt: haar familie, het familie kapitaal, de prachtige villa van de Kwana's, zelfs alle grafstenen die al 5 generaties lang in de familie waren.
Voor Jasmijn was het een zeer traumatische ervaring: dat kunnen jullie je wel voorstellen en ze heeft er een flinke tik van over gehouden: ze durfde jaren lang alleen maar het huis uit om te gaan werken. Elke keer was ze bang dat er weer een ramp zou gebeuren en ze geen afscheid kan nemen van familie en vrienden.
Ze is redelijk snel getrouwd met Rainer: denk om het gemis van een familie op te vullen? En Rainer was vol begrip voor Jasmijn: hij probeerde haar wel mee naar buiten te nemen naar het park of een restaurant maar na 15 minuten wilde Jasmijn alweer naar huis. Ze kregen 1 dochter: Annelies die nu moet gaan zorgen voor nieuwe generaties Kwana's.
Annelies is een beetje een Wetenschappelijk type: dat beviel Jasmijn helemaal niet omdat die trut van een Agnes Rimpelbil ook 'zo goed was in de Wetenschap' en die was de oorzaak van de Familie tragedie. Maar Jasmijn heeft Annelies nooit verteld wat er precies gebeurt was.
Jasmijn en Rainer hadden een druk leven: ze moesten alles weer opnieuw opbouwen omdat alles weg was en eigenlijk hebben ze dag en nacht gewerkt voor een mooi huis en goede spullen en zichzelf een beetje weggecijferd. Vandaar ook dat Rainer erg vroeg alweer een oude man was.
Annelies merkte wel dat haar moeder wat vreemd was: ze was naar Egypte geweest en had nog net tijd om zo een slangenbezweerders ding te kopen of Rainer belde al dat Jasmijn helemaal overstuur was en dat ze naar huis moest komen. Enfin: zo kon Annelies zich, net altijd succesvol, op haar Wetenschappelijke baan focusssen.
Ze was wel smoorverliefd op haar buurjongen Jacob: een beetje een boertje want zijn ouders hadden een enorme moestuin. Maar dat was de laatste tijd erg in: trouwen met een boer.
De tijd vloog om en al snel kwam Magere Hein Jasmijn en later Rainer ophalen. Ze hadden hun leven lang hard gewerkt en voor een goed huis gezorgd en genoeg geld voor de komende generaties om geen echte geldzorgen meer te hebben.
Wordt vervolgd!