Zo, jij lijkt wel bezeten
Naja, dat zal wel meevallen denk ik
Maarja, ik zie vreemd genoeg geen nieuwe posts meer bij ViB?! Het spel is toch nog niet afgelopen?
Nee.. Alleen er zijn alleen maar mensjes over die bijna niet posten.. Enja ik ben bezeten van edward. Obsessie want uhm.. Mijn uhm.. Kamer deur kan je niet meer zien.. Je ziet alleen maar Edwards
Maar het is wel een egr groot compliment Melanie. Alleen had ik gewild dat het dan niet van mij afhankelijk zou zijn Want daardoor is het wel een beetje verpest.
Naja, ik was afhankelijk van de mensen die postten. Door hen kreeg ik inspiratie. En jij was dus de enige die postte .
Maar ik kan Maurice wel weer eens iets laten doen, maar er is toch niemand die er op reageert.
Weet je wat het is? Het komt door de mensen die een koppel waren. Die deden veel met elkaar. en als de ene dood ging dan was de andere zwaar depressief. en dan had je inspiratie om te posten. Of als je een kindje had. Maarja je snapt mijn punt.
Jah. Haar grote zus. De vriend van haar grote zus. En nu heeft ze een klein zusje. En we hebben haar nog niet zo heel erg in het verhaal betrokken. MAar dat komt omdat ze niks doet.