Sims Nieuws

Sims Nieuws Forum

Je kunt gewoon niet zonder!

Plaats reactie

2019 berichten • Pagina 58 van 101

Gebruikersavatar
AnsjJ2
Peuterdynamo Peuterdynamo
Berichten:
12551
Lid geworden op:
do 25 feb 2010, 12:35

Re: 10G Famillie van vliet Generatie3: Hoofdstuk 3 *21 sep*

haha, nee de puf was er inderdaad niet meer sorry:$

Ik moest donderdag bloed laten prikken en dat duurde te lang en toen ik thuis kwam was ik echt kapot. En door de ontstoken amandelen en verstopte neus had ik gister echt geen zin om achter internet te gaan zitten, ben ook thuis gebleven van school. Heb nu net wel gewerkt en moet zo ook nog naar JP's moeder voor het een en ander en dan ga ik kijken of ik nog kan updaten. maar zowiezo morgen :)

Oja en ik heb ook besloten om mijn amandelen er uit te laten halen, dus julie krijgen nog een datum te horen wanneer ik er 1 of 2 weken uitlig:P


xx
Gebruikersavatar
AnsjJ2
Peuterdynamo Peuterdynamo
Berichten:
12551
Lid geworden op:
do 25 feb 2010, 12:35

Re: 10G Famillie van vliet Generatie3: Hoofdstuk 3 *21 sep*

thankoeee.

naja ik heb nu weer even tijd ;D en volgens mij had ik nog pics;Dwoehoeeee.


EDIT: ik heb nog pics, ik ga er aan werken. En ik ga gelijk nieuwe pics maken voor een update :bloemetje (om het weer goed te maken)

Zeg mag ik met jullie een deal maken dat als ik door de weeks niet kan, dat ik het op zaterdags of zondag doe? :fluit :$

Weergave- en sorteeropties

Plaats reactie