Ik en Nako hebben vandaag een super cute spel ontdekt. Het heet Luna Online, het is een MMORPG, en het is echt heel cute <3 Emma is de blonde en ik de roodharige.
Hikari-desu schreef:ziet er idd cute uit, maar kan je misschien iets meer over het spel vertellen?
Gaat moeilijk als veel mensen weten wat een mmorpg is, lieve schat.
Je kan er PvP doen.
De monsters kunnen praten.
Je kan daten.
je kan likes en dislikes instellen.
@Ayumii: Je hoeft niet gelijk zo te reageren Ik weet best wat een MMORPG is, maar aangezien niet alle MMORPG's hetzelfde zijn is het misschien een goed idee om er wat meer over te vertellen Maar ik heb er nooit een gespeeld dus weet ik niet wat pvp's zijn bijvoorbeeld.
En zer zijn vast wel mensen die hier niet bekend mee zijn, dus misschien is het handig om dit ook uit te leggen.
Hikari-desu schreef:@Ayumii: Je hoeft niet gelijk zo te reageren Ik weet best wat een MMORPG is, maar aangezien niet alle MMORPG's hetzelfde zijn is het misschien een goed idee om er wat meer over te vertellen - Maar ik heb er nooit een gespeeld dus is het handig om te vertellen wat pvp's zijn bijvoorbeeld. -
En zer zijn vast wel mensen die hier niet bekend mee zijn, dus misschien is het handig om dit ook uit te leggen. -
Ik kom voor jou misschien bot over, maar dat is niet mijn bedoeling.
PvPen is tegen elkaar vechten.
Het hele spel is moeilijk uit te leggen, dat moet je zelf maar uitzoeken in het spel zelf. Hier is de link, was ik vergeten. http://luna.gpotato.com/
Een MMORPG is een spel waar je monsters moet doden om level up te gaan. Je kan ook quests doen en met andere spelers chatten.
Bij de laatste screen van Yumii.
Links onderin staat een hokje/vakje dingetje.
Daarin staat Justin56 dat is een jongen waar ik nu mee aan het daten ben
Het is niet echt daten
Het is gewoon met zijn tweeen chatten
Dit zijn Jillian en Lelaich..
En dit is Lelaich op zijn leuke paard
Dit is Lelaich nog een keer..