Zie het inderdaad nu allemaal op TV en dat liedje wat Zemm net noemt ken ik inderdaad weer wel. Is 1 van de weinige Nederlandse nummers die ik wel kan waarderen, vooral om de tekst en manier van uitspreken. Dat is dan ook wel het enige nummer dat ik ken van hem volgens mij, wist in ieder geval niet dat deze man het nummer gemaakt had.
Gelukkig is hij toch vrij oud geworden (76?).
En Hiki, ben jij toevallig stiekem de burgemeester van Amsterdam? Zijn uitspraak over de dood van Ramses Shaffy was ook "Het is stil in Amsterdam". (Maar is ook wel een open deur intrappen eigenlijk)
En ja open deur: die video is afkomstig uit een docu die nog niet zolang geleden op tv is geweest en het was de eerste video die ik onder zijn naam zag op youtube die ik wel toepasselijk vond.
Weinig tijd, en ik moet nog een hele computer bedraden(het cadeautje zit in een aangepaste cd-lade, net genoeg ruimte voor een boekenbon van €7,50...)
Ik heb 'm zo aangepast(nou ja, een chip ingezet en een batterij er in gedaan) dat als je op de on/off knop drukt de cd-lade opengaat en de boekenbon er uit komt..
Natuurlijk is een MMO normaal gesproken niet echt uit te spelen, maar je kan wel gewoon alles doen wat er te doen is in de game. Tot nu toe was dat nog niemand gelukt in Azeroth, de wereld van World of Warcraft. Ja, er staat 'tot nu toe'.
In Taiwan is namelijk de eerste persoon erin geslaagd om al het mogelijke te doen in World of Warcraft. De persoon in kwestie met Little Gray als pseudoniem, heeft alle mogelijke Achievements gehaald met zijn Tauren Druid. Voor meer informatie over zijn personage check je zijn Armory-pagina.
In totaal heeft meneer Gray maar liefst 5906 quests volbracht, wat neerkomt op ongeveer 15 quests per dag. Officieel heeft hij overigens niet alle achievements gehaald, maar dat is te danken aan een bug in de PvP-achievements.
Naast het feit dat hij een shitload aan quests heeft voltooid, heeft hij ook nog eens gigantisch veel menselijke tegenstanders een lesje geleerd. Maar liefst 100.000 mensen zijn gestorven door toedoen van Little Gray. Ook heeft hij nog eens per Battleground 100 overwinningen behaald.
Nog meer leuke details: Little Gray heeft 100 mounts, 75 pets en hij speelde 2124 Arena Battles. In totaal heeft hij 496.539 monsters en spelers gedood. Hijzelf is 8543 gestorven.
Daarnaast heeft hij tijd te veel, wanneer hij zoveel in Azeroth kan zitten.
Lol, ik weet bijna zeker dat die gast er geld voor kreeg. Tenzij het dat kereltje is wat ooit op TV kwam om te zeggen dat hij school had afgekapt om altijd online te kunnen zijn. Alles kan tegenwoordig.. x-D
Ik wilde even kwijt dat ik wacht op de WA prima guide die ik bij Bol heb besteld. Ik dacht dat het gisteren aan zou komen, maar nog steeds is het niet gebracht.
Patricia schreef:Lol, ik weet bijna zeker dat die gast er geld voor kreeg. Tenzij het dat kereltje is wat ooit op TV kwam om te zeggen dat hij school had afgekapt om altijd online te kunnen zijn. Alles kan tegenwoordig.. x-D
Ik wilde even kwijt dat ik wacht op de WA prima guide die ik bij Bol heb besteld. Ik dacht dat het gisteren aan zou komen, maar nog steeds is het niet gebracht.
.. me two.. ik dacht dat ik het gisteren ook binnen zou krijgen maar heb het ook nog niet gehad.. hopen op vandaag...
Niet helemaal mijn muziek keuze, maar moet wel zeggen dat ik dat soort concerten (1e filmpje) wel erg mooi vind om even naar te luisteren, maar een cd zou ik er nooit van willen.
Die Taiwanees die WoW "uitgespeeld" heeft spoort niet.., vraag me toch af of hij de afgelopen 3 jaar nog buiten is geweest ofzo...