Pagina 1 van 1
forums maken
Geplaatst: vr 24 jul 2009, 17:40
door Zozi
Heey
Ik wil een forum maken,maar weten jullie een site hiervoor en weten tips om een forum in elkaar te steken?
Alvast bedankt

Re: forums maken
Geplaatst: vr 24 jul 2009, 17:44
door hiki
Google eens op gratis Forum Maken en dan vindt je wel links.
Re: forums maken
Geplaatst: di 28 jul 2009, 20:29
door Rensdesim
Probeer eens phpbb.com Je moet het wel zelf installeren maar het is erg handig (dit forum is ook phpbb) En anders gewoon is gaan zoek op een tutorial hoe je een forum helemaal zelf maakt. Bedenk wel dat je altijd een mysql database nodig hebt en php ondersteuning.
Re: forums maken
Geplaatst: wo 29 jul 2009, 11:05
door Meindert
Zo! Wat een dure woorden! phpbb... mysql

:
Re: forums maken
Geplaatst: do 30 jul 2009, 18:42
door Marii
hahaha
ik heb ook eens een forum zelf gemaakt.. het liep alleen niet..
maar dat is bij Infisonfree ofzo iets
maar is allemaal in het engels dus je moet er wel wat verstand van hebben

en veel tijd voor hebben

Re: forums maken
Geplaatst: do 30 jul 2009, 21:25
door Zozi
Ik heb een forum gemaakt en een in plaats van een forum alleen heb ik ook nog een webâgina aanvast gemaakt.Spijtig heb ik nog maar 4 leden

En 1 daarvan ben ik en nog iemand is waarmee ik de site gemaakt heb.Dus er zijn eigenlijk maar 2 leden die op de site gekomen zijn

Re: forums maken
Geplaatst: vr 31 jul 2009, 10:19
door Patricia
Een forum hebben en onderhouden is heel moeilijk.
Mensen komen niet zo gauw op een forum, laat staan blijven voor een lange tijd actief.
Je ziet het zelfs op de grootste forums, mensen komen en gaan. Activiteit komt op en daalt weer net zo hard op sommige punten.
Zorg ervoor dat je jouw forum promoot bij andere Sim forums. Vraag bijvoorbeeld of je misschien een button uitwisseling kan doen? Zo promoot jij hun forum/website en hun de jouwe. Al is dat moeilijk als je net nieuw bent. Blijven proberen is echter de sleutel!
Succes!

Re: forums maken
Geplaatst: vr 31 jul 2009, 11:57
door o0simsfreak0o
dat is inderdaad moeilijk om een groot forum te maken en soms komen mensen en gaan dan weer hoe actief ze ook zijn maar je hebt kans dat ze ook wel weer terug komen van weggeweest en zoals modmod zegt veel promoten
Re: forums maken
Geplaatst: vr 31 jul 2009, 16:21
door Zozi
uhu.Ik heb tenminste al 1 vaste klant :mryellow:
Re: forums maken
Geplaatst: ma 22 feb 2010, 21:17
door simcooper
zet je link er dan registreer ik wel

Re: forums maken
Geplaatst: ma 22 feb 2010, 22:59
door Zozi
Re: forums maken
Geplaatst: ma 22 feb 2010, 23:01
door Kyta

.. ik kom er niet op .. ga het straks nog eens proberen..

Re: forums maken
Geplaatst: ma 22 feb 2010, 23:01
door Zozi
Ik zie net ook dat de site niet gaat.