Pagina 1 van 1

FORUM!!

Geplaatst: ma 12 dec 2011, 17:37
door lolie46
hoe kan je zo'n site maken als deze met forum en al?
met welk programmatje?
x :wub

Re: FORUM!!

Geplaatst: ma 12 dec 2011, 22:45
door lenhofcreathings
Een site maken vergt veel tijd, geduld en is erg lastig. Je moet veel weten over hoe het internet in elkaar zit. Dan pas kan je wat uitproberen met HTML en Firefox.. Ik ben d'r zelf ook nog niet helemaal uit hoe je een site maakt, maar er bestaan workshops die je dat tot in de puntjes kunnen uitleggen!

Re: FORUM!!

Geplaatst: di 13 dec 2011, 08:01
door lolie46
Ja ik ben er erg bekend mee!
heb ook al meerdere sites gehad!
x :drool

Re: FORUM!!

Geplaatst: di 13 dec 2011, 08:03
door hiki
ik heb meerdere wordpress sites: die zijn gratis maar dat is misschien niet wat je zoekt? Daar zit alleen geen forum bij.


Voor de rest heb ik er ook niet zo een verstand van: voor SN hebben we Xelles die tech dingen doet :$

Re: FORUM!!

Geplaatst: di 13 dec 2011, 16:57
door lolie46
okeej bedankt!
x

Re: FORUM!!

Geplaatst: do 02 feb 2012, 16:05
door Saphira
Ik maak een forum altijd op messageboard.nl en een site, tjsa je kunt het totaal helemaal zelf in mekaar gaan zetten met html bijv. dat maak je dan in kladblok, maar je kunt ook naar een website builder site gaan, zoals wix.com

Ik heb verschillende sites gemaakt voornamelijk met html/xhtml/css en ben bezig javascript/mysql/php onder de knie te krijgen. Ik maak sites meestal in kladblok, en met online zetten tja, je kunt je eigen hostnaam gaan kopen dus krijg je geen sitenaam erachter, dus als je hem bij webs.com online zet, krijg je:

ffeenvoorbeeld.webs.com

met je eigen website waarvoor betaald is krijg je

ffeenvoorbeeld.nl

Dus het ligt er maar net aan of je een professionele website voor je werk of wat dan ook wilt, of wil je gewoon een site maken voor de hobby.

Als je gewoon zelf een site in elkaar wilt zetten, zou ik wix.com aanraden, als je er echt voor wilt leren en alle programma dingen onder de knie wilt krijgen zou ik gewoon beginnen om in de bieb boeken te lenen waar je html kunt leren. Als je dat onder de knie hebt kun je verder met css en php enzo ;) Dat lijkt me wel het handigst :P

Re: FORUM!!

Geplaatst: za 03 mar 2012, 12:57
door -LotsOfNothing-
Notepad++ is handig voor als je met HTML wilt gaan werken ^^
Tis net wat je wilt =p

Re: FORUM!!

Geplaatst: ma 05 mar 2012, 19:47
door Jessica Griffel
Notepad++ is inderdaad erg handig en niet alleen voor websites te schrijven maar ook om andere dingen te bewerken of broncodes uit te pluizen. Maar het word ook vaak gebruikt door mensen die in php websites maken.

(ben zelf niet erg bekend met websites bouwen enzo.. maar ken wat mensen die websites bouwen enzo en ik kan zelf een beetje htmlscripten.)