Pagina 1 van 1

Ineens vastlopen

Geplaatst: wo 04 jun 2014, 19:09
door simmy12
Mijn spel draait de hele tijd al redelijk goed, en nu ineens loopt het steeds vast. Dan loopt het spel weer verder en dan doet ie daarna niks meer. Weet iemand wat ik hier aan kan doen?

Re: Ineens vastlopen

Geplaatst: wo 04 jun 2014, 20:23
door Rudy
Probeer als eerste eens de drivers van je videokaart te updaten. En probeer als dat niet helpt even je instellingen allemaal omlaag te zetten om te kijken of je dan nog steeds last hebt van freezes. :)

Re: Ineens vastlopen

Geplaatst: wo 04 jun 2014, 21:00
door simmy12
Hoe kan ik dat updaten? Ik heb een macbook en heb dat nog nooit gedaan. De instellingen heb ik allemaal al op gemiddeld staan.

Re: Ineens vastlopen

Geplaatst: wo 04 jun 2014, 21:45
door Rudy
Apple update voor zover ik weet die drivers wel automatisch bij softwareupdates, dus dat hoef je dan ook niet meer te doen. Probeer wel nog maar je instellingen om laag te zetten. Dit is gewoon om te kijken of het wel of niet aan je videokaart kan liggen. Mocht ie nu namelijk niet meer hangen, dan ligt het aan je videokaart. Mocht ie wel weer hangen, dan ligt het aan je spel zelf. Hernoem dan even je mapje van Sims 3 in je documenten map (of hoe die bij OS X ook mag heten) naar iets als De Sims 3.old. Laat dan even een 'schoon' nieuw mapje aanmaken als je het spel weer opstart en kijk dan even - zonder je mods en/of downloads en/of saves weer terug te zetten - of je nu nog steeds last hebt van freezes. :)