Nu ik eindelijk weer tijd heb gevonden om sims te spelen heb ik een probleem: sims doet het niet meer! Ik ben al twee avonden bezig geweest om alles weer goed te krijgen maar het lukt voor geen meter.
Ik ben eerst begonnen met de taal van Nederlands in Engels te veranderen. De basisgame opnieuw geïnstalleerd, en de rest van de uitbreidingen en accessoirespakketten heb ik met regedit in Engels veranderd (en_US). Toen heb ik het spel zonder downloads en families gedraaid en ging het helemaal goed. Maar, dat wilde ik er natuurlijk wel weer in.
Wat ik heb gedaan is dat ik alle sims3packs weer in de downloads-map heb gezet bij mijn documenten en de launcher alles heb laten installeren. Dit ging verder goed en het spel werkte gewoon inclusief de downloads.
Toen heb ik maar eens gekeken naar mijn packages. Na een tijdje kwam ik erachter dat ik nog steeds de 'oude' manier gebruikte van packages installeren - via program files. Dus met behulp van een guide op modthesims maar snel alles goed verwijderd daar en alles in mijn documenten gezet, nadat ik met Delphy's sims3dashboard alle corrupte bestanden eruit gegooid had.
Terwijl ik dit gedaan heb heb ik een aantal keren gewoon niet het spel op kunnen starten. Ik kwam tot de launcher en daarna kreeg ik een zwart beeld met een 'ladende' (?) cursor wat nooit weg zou gaan. Via program files -> ... -> game -> bin -> sims3 toepassing werkte het wel.
Nu ik alles gedaan heb kan ik niet meer de launcher opstarten (ik krijg gewoon geen launcher, hoe vaak ik er op klik. Alsof ik dat nooit gedaan heb.) en via de sims3 toepassing onder game -> bin krijg ik het eeuwige zwarte beeld met de ladende cursor.
Hulp zou heel fijn zijn!
