Heb ik maar hoogtevrees. Graag zou ik naar beneden kijken, misselijk worden en de eerste de beste weg naar de vaste grond willen kiezen. Ergens, op de achtergrond, wil ik dat. Het gevoel wordt verdrongen door een ander gevoel: de aandrang om te vliegen. Het klinkt belachelijk, dat weet ik. Mensen kunnen niet vliegen en daar zal ik geen uitzondering in zijn. Nogmaals bewonder ik de sky-line van de stad Bridgeport. De grond bevindt zich zeker twintig meter onder mij. Een val zou dodelijk zijn. Waarom wil ik dan zo graag springen? Voor zover ik weet heb ik geen psychische ziektes. Wel heb ik een ziekte aan mijn benen waardoor ik waarschijnlijk rond mijn 25e in een rolstoel zal belanden. Toch weet ik zeker dat ik geen zelfmoord wil plegen, in ieder geval niet daarom. De kracht die me naar de rand trekt wordt steeds sterker. Ik geef me over. Mijn handen klemmen zich om de metalen relingen en mijn benen klimmen eroverheen, alsof dit niet de eerste keer is. Ik spring naar beneden, mijn dood tegemoet.
Met een pose van de poseplayer en dan met 'testingCheatsenabled true' haar verplaatsen over de rand van een gebouw (Bridgeport) en dan foto's maken.
(ik heb ook nog lichtjes geplaatst omdat het anders te donker was)
@ dit geldt natuurlijk alleen voor het plaatje hierboven
Waarschijnlijk gaan er nu updates komen vrijwel zonder foto's. De computer van Merlijntje wordt langzaam door alle downloads. Ik ga proberen het dagboek voort te zetten, ondanks dat er geen foto's zijn.