Pagina 1 van 8
Serena's Anorexic Story laatste update 8 augustus.
Geplaatst: do 05 jan 2012, 21:03
door zoetje753
Dit verhaal is mijn verhaal, dit is wat ik heb mee gemaakt en ik doe dit niet om zielig te doen maar om een boodschap door te geven. Wat dat precies is kan je in de laatse update lezen.
xx
Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: do 05 jan 2012, 22:07
door FranSor
We hebben een tijd geleden op het forum afgesproken dat we geen dagboeken meer gaan toe staan zonder dat er echt een dagboek is... Zorg er dus snel voor dat je een begin post!
Overigens lijkt het mij een interessant dagboek.

Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: do 05 jan 2012, 22:14
door Dave.
Mij lijkt het ook een interessant onderwerp, aangezien in heel veel dagboeken het over gestorven ouders gaat, wat natuurlijk net zo erg is. Maar ik ben benieuwd. Het is trouwens ook handig om je verhaal van te voren uit te schrijven, zodat je er niet lang over na hoeft te denken als je geen inspiratie hebt en dan hoef je alleen foto's te maken.
Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: do 05 jan 2012, 22:15
door Simsfreak
Ik ben ook benieuwd, ik vind het in elk geval een erg.. interessant, en sowieso heftig, onderwerp!
Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: do 05 jan 2012, 23:45
door Jessica Griffel
Ik ben het met mijn voorgangers eens. Ik wacht de eerste up af

Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: vr 06 jan 2012, 13:39
door zoetje753
Hoofdstuk 1:
Door Serena;
Huilend ging ik op mijn bed zitten samen met Shimmie. Vandaag op school werden er weer constant opmerkingen over mij gemaakt "Serena je bent een dikke trol" "Serena ga je maar niet omkleden bij gym niemand wil je vetjes zien" "Serena niemand mag jou iedereen haat je!"
Stiekem wist ikdat ze gelijk hebben maar ik doe altijd alsof het mij niks doet, maar het lijkt net alsof dat niet helpt.
Ik denk over mijn moeder; Mijn perfecte moeder die het wel gemaakt heeft in het leven. Zij is niet dik, ze is beroemd, kan geweldig piano spelen en ziet er altijd verzorgd uit. Ik durf er met niemand over te praten dat ik zo gepest word; mijn leraren nemen me toch nooit serieus en mijn moeder vind mij een verschrikkelijk kind. Hoe kan het toch dat mijn moeder zo perfect is en dat ik dat niet ben?
Ik start de computer op en kijk op mijn facebook. *Zucht* altijd dezelfde berichten van de mensen in mijn klas: Ze sturen mij allemaal dieëten op, en zoveel plaatjes van de perfecte mensen. Ik bekijk ze allemaal en ben verliefd geworden op dit plaatje.
Het plaatje komt van een pro ana site en besluit daar is wat rond te kijken. O.M.G. eindelijk hét perfecte dieet gevonden dit is wat ik al die tijd nodig had al deze meisjes hier zijn met het zelfde bezig; zo veel mogelijk afvallen. Er staan tips, calorieën lijsten, sport oefeningen, welke pillen goed zijn en wat je moet doen als je teveel eet op een dag. Hier schrik ik van

overgeven?? Snijden?? Maar dat wil ik helemaal niet maar Ana zegt dat het goed is. Ana is het perfecte voorbeeld zij heeft alles al bereikt in haar leven. Ik denk na; ik weet dat overgeven niet gezond is, en dat snijden pijn doet maar Ana is perfect en ik wil net als Ana worden.
Mijn moeder roept; "SERENA ETEN!!!"
Ik zwijg als we aan tafel zitten ik weiger om ook maar één hap van die gore salade te eten. Mijn moeder begint gelijk te zeuren. "Heb je nou helemaal geen honger meer heb je weer van die vette troep bij de mac gegeten?! Vind je het gek dat je zo dik bent?!"
Ik zucht zo gaat het elke dag aan tafel.
Na het eten loop ik naar beneden en begin gelijk met sporten ik wil geen dag verspillen.

Na een zware work-out van 2uur ben ik naar mijn bed gegaan en gaan slapen.
Morgen begint de nieuwe dag van mijn perfecte leven.
Laat me weten wat je er van vind en of je vind dat dit verhaal door moet gaan.
xx
Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: vr 06 jan 2012, 13:41
door Simsfreak
Zéker doorgaan!
Erg goede update!
Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: vr 06 jan 2012, 13:45
door Matthieu
Idd, erg goed

Al zouden er wel wat meer komma's geplaatst kunnen worden soms

Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: vr 06 jan 2012, 13:47
door zoetje753
Matthieu schreef:Idd, erg goed

Al zouden er wel wat meer komma's geplaatst kunnen worden soms

sorry ben dislectisch

dus ik vind het al lastig om die woorden goed op te schrijven
xx
p.s ik hoop morgen een update te kunnen doen
Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: vr 06 jan 2012, 13:49
door Deetui
erg leuk!!! En wat Matthieu al zegt, misschien meer komma's.
lees net je bericht, misschien iemand vantevoren steeds vragn bijvorbeeld je moeder ofzow, of ze het wil bekijekn, hoeft natuurlijk niet.
Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: vr 06 jan 2012, 14:13
door Dave.
Ik vindt het super goed, heb die foutjes niet eens door, maar wel een tip, Ik vind de foto's mooi, maar je moet wel de muren omhoog doen, wel zo mooi.
v volgende keer kan je het volgende doen. Al zet je de camera zo, zodat je je sim ziet, en dan van zo ver mogelijk, dus voordat je de muur ziet, dan druk je op 'tab' en dan kan je met '-' uitzoomen, zodat je heel je sim weer ziet, en je de muur niet meer ingaat. Probeer het eens! Met '+' Kan je trouwens weer uitzoomen.
Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: vr 06 jan 2012, 14:21
door zoetje753
davevanleeuwen schreef:Ik vindt het super goed, heb die foutjes niet eens door, maar wel een tip, Ik vind de foto's mooi, maar je moet wel de muren omhoog doen, wel zo mooi.
jaa ik weet het van die muur maar anders kreeg ik geen mooie foto
P.S!!~!! HEEL MISSCHIEN VANAVOND UPDATE

Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: vr 06 jan 2012, 14:49
door nonnieven1
Heftig verhaal, ik ben benieuwd =)
Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: vr 06 jan 2012, 14:56
door Robin.
Ik vind het een interesant onderwerp dus ik ben benieuwd naar meer.

Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: vr 06 jan 2012, 15:17
door Luc
Ja ik ben ook benieuwd

Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: za 07 jan 2012, 13:13
door Jessica Griffel
Goede eerste up, ben benieuwd naar de rest van het verhaal!

Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: za 07 jan 2012, 13:53
door djon black
Verhaal is wel goed, ;D
jammer dat ik de foto's niet kan zien.
Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: za 07 jan 2012, 14:07
door Animals-sim
leuk verhaal maar ik zie de plaatjes niet
Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: za 07 jan 2012, 16:54
door zoetje753
sorry vandaag geen up me vader is jarig (:
xx

Re: Serena's Anorexic Story
Geplaatst: za 07 jan 2012, 20:18
door Luque
Ik zie de plaatjes ook niet.. iig, gefeliciteerd met je vader! (: