Sims Nieuws

Sims Nieuws Forum

Je kunt gewoon niet zonder!

Plaats reactie

13 berichten • Pagina 1 van 1

Gebruikersavatar
grimer151
Latrine schoonmaker Latrine schoonmaker
Berichten:
13
Lid geworden op:
za 20 feb 2010, 20:04

the grimer

Dit is dus de Grimer:
Afbeelding


Het verhaal begon lang geleden toen de wereld nog geen licht had
en toen Grimer heerste over de werd. Hij had een hekel aan alles wat levende.
op een donkere dag gebeurde het. in een dorpje ver weg van Schaduw Vally waren mensen. Nee, niet zomaar mens maar mensen van God. Engelen.
Die niets moesten hebben van die Grimer.
en Grimer niets van hun.
De engel gingen naar de Schaduw Vally en zagen Grimer en zijn dienaren.
De engel wilden een voorstel doen maar Grimer luisterde niet eens naar de engelen
en stuurde ze weer weg.
Maar de engelen wilden niet eens weg en bleven Grimer stond op van zijn troon, pakte een engel bij haar keel en zoog al het leven in haar weg.
de andere engelen vluchtte en waren al ver weg toen Grimer om zich heen keek.
de engelen gingen terug naar het dorp en bidden voor god dat de andere engel niet voor goed weg was.
maar helaas Grimer had haar ziel al verslonden voor ze in hun dorp terug waren.
de dienaren bouwden een poort zodat de engelen niet ongezien naar de Schaduw Vally terug konden keren.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Stefanovic
Mest analist Mest analist
Berichten:
628
Lid geworden op:
wo 04 nov 2009, 14:57

Re: the grimer

Leuk verhaal, hoor neef! :)

Laatst gewijzigd door Stefanovic op za 10 apr 2010, 17:53, 1 keer totaal gewijzigd.

"Imagination is more important than knowledge. Knowledge is limited. Imagination encircles the world." - Albert Einstein
Gebruikersavatar
grimer151
Latrine schoonmaker Latrine schoonmaker
Berichten:
13
Lid geworden op:
za 20 feb 2010, 20:04

Re: the grimer deel 2

De volgende donkere dag kwamen de engelen gewoon weer terug, maar ze zagen dat er een poort stond en vroegen aan de kleine demon of hij open mocht. Maar de demon zij:'Nee, alleen slechte, donkere wezens mogen door de poort van Schaduw Vally.' De engelen wilden wel terug vliegen, maar op de terug weg kwamen ze de grote demonen tegen die het hele dorp van de engelen en mensen hadden verwoest. overal lagen lijken van dode mensen. De grote demonen kwamen van Grimer, die had ze gestuurd om alles wat in het drop stond te verwoesten. En dat hadden ze ook gedaan, maar Grimer had ze eigenlijk met een ander doel heen gestuurd om de engelen te doden. maar de engelen waren toen net bij de poort van Schaduw Vally, en dus hadden ze het over leeft. de demonen keerden terug naar Grimer en zeiden dat het was gelukt. Grimer vroeg of ze de engelen hadden gedood, maar de demonen zeiden dat ze geen engelen hadden gezien. Grimer sprong van zijn troon, en pakte de 4 grote demonen op. 1 gooide hij tegen de spijker muur. De andere gooide hij in de put der wanhoop. De andere 2 moesten met elkaar vechten om te blijven leven. De kleinere demon had verloren. De winnaar moest naar Grimer. Grimer zei:'Goed gevochten'. En hij pakte de demon op, en zei: Maar niet goed genoeg'. Hij rukte het hoofd van de demon van zijn lijf!

Wordt vervolgt...
Afbeelding
Gebruikersavatar
Stefanovic
Mest analist Mest analist
Berichten:
628
Lid geworden op:
wo 04 nov 2009, 14:57

Re: the grimer

Deel twee is snel uit zeg. XD Leuk! ;)
"Imagination is more important than knowledge. Knowledge is limited. Imagination encircles the world." - Albert Einstein

Weergave- en sorteeropties

Plaats reactie