Pagina 1 van 1

De spullen bij de verschillende versies van Bovennatuurlijk

Geplaatst: do 14 jun 2012, 17:12
door hiki
EXCLUSIEF LIMITED EDITION-PAKKET MET MATERIAAL:

Reserveer De Sims 3 Bovennatuurlijk Limited Edition en ontvang exclusief materiaal uit de wereld van Plants vs Zombies, zoals nieuwe kleding en een Erwtenschieter (Peashooter) die echt werkt!
- Erwtenschieter (Peashooter) – Deze betrouwbare bondgenoot staat klaar om je huis tegen in zombies getransformeerde Sims en andere ongure types zoals inbrekers en deurwaarders te beschermen! Het ding schiet echt erwtjes op ongewenste gasten!
- Gescheurde Zombiekleding (Ripped Zombie Suit Outfit) – Kleed je mannelijke of vrouwelijke Sim in de klassieke zombiekleding uit PvZ.
- Zombiekleding van Kranten (Newspaper Zombie Suit Outfit) – Iets engers dan een schreeuwerige korte broek en sokophouders bestaat er gewoon niet. Trek je mannelijke of vrouwelijke Sim het kloffie van de krantenzombie (newspaper zombie) uit PvZ aan.
- Pylon- en Emmerhoeden (Cone and Bucket hats) – Die lastige zombies hebben deze voorwerpen misschien enkel ter bescherming gedragen, maar het kan best de nieuwste rage in modeland worden. Zet deze maffe hoofddeksels bij jouw mannelijke en vrouwelijke Sims op het hoofd.

EXCLUSIEF DECORATIEPAKKET VIA ORIGIN:

Bestel De Sims 3 Bovennatuurlijk via Origin.com en ontvang deze exclusieve Plants vs Zombies-decoraties, om het huis van je Sims een beetje enger te maken!
- Plantaarnpaal (Plantern Lamp) – Dit unieke voorwerp lijkt als twee druppels water op de Plantaarnpalen (Planterns) die de mist opdoeken in de game Plants vs Zombies. Gebruik ze om de woning of tuin van je Sims wat lichter te maken!
- Walnootbeeld (Wall-nut Sculpture) – Met een boos kijkende walnoot moet het wel lukken om vreemde vogels van je gazon te houden. Zet er gewoon één neer, of vorm een hek door er meerdere naast elkaar te plaatsen.
- Zombiekabouterbeeld (Zombie gnome sculpture) – Deze herkenbare ondode tuinkabouter uit PvZ kan nu de woning of tuin van je Sim wat opsieren.
- Hersenvlag (Brains flag sculpture) – Versier je tuin, dak of andere (buiten)ruimte met deze vlag, waarmee je de aanval in Plants vs Zombies kunt leiden. Die lui zijn echt dol op hersens.



EXCLUSIEVE INCENTIVE BIJ REGISTRATIE:

Registreer jouw versie van het De Sims 3 Bovennatuurlijk Uitbreidingspakket online, om deze spullen en een vleugje Plants vs Zombies aan je game toe te voegen!
- Poster van PvZ – Hang dit coole kunstwerk aan de muur om te laten zien hoeveel je Sims van deze populaire game houden.Poster van PvZ – Hang dit coole kunstwerk aan de muur om te laten zien hoeveel je Sims van deze populaire game houden.
- T-shirt van PvZ – Trek je mannelijke of vrouwelijke Sim dit shirt aan, om te laten zien hoe excentriek hij of zij wel niet is.

Re: De spullen bij de verschillende versies van Bovennatuurl

Geplaatst: do 14 jun 2012, 17:20
door FranSor
Hmmm.. Ik ben benieuwd welk pakket er in de winkels komt! Ik vind het alleen een beetje stom dat het decoratie pakket niet bij de LE zit. Maar misschien komt er nog een super LE met allebei die extra dingetjes?

Re: De spullen bij de verschillende versies van Bovennatuurl

Geplaatst: do 14 jun 2012, 17:23
door hiki
Ik denk dat de Limited Editie gewoon in de winkels komt :D

Re: De spullen bij de verschillende versies van Bovennatuurl

Geplaatst: do 14 jun 2012, 17:52
door rickdeboy
als dat zo is ben ik egt blij

Re: De spullen bij de verschillende versies van Bovennatuurl

Geplaatst: zo 17 jun 2012, 18:21
door Ray
Dan ga ik die zeker kopen ^_^

Re: De spullen bij de verschillende versies van Bovennatuurl

Geplaatst: zo 17 jun 2012, 19:07
door abctje
Ik ga voor de LE! :D

Re: De spullen bij de verschillende versies van Bovennatuurl

Geplaatst: ma 30 jul 2012, 12:12
door BabyBrowny
Ik hoop idd dat de LE in de winkels komt, want ik ben niet zo van de origin... Heb liever de klassieke disk :D

Mar de spullen lijken we wel awesome.

Re: De spullen bij de verschillende versies van Bovennatuurl

Geplaatst: do 09 aug 2012, 21:56
door gamelover
hiki schreef:Ik denk dat de Limited Editie gewoon in de winkels komt :D
ik heb al gerezerveerd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :P i love sims :wub :love

Re: De spullen bij de verschillende versies van Bovennatuurl

Geplaatst: ma 13 aug 2012, 10:12
door BabyBrowny
Loowl, jah ik ga miss. ook wel reserveren, maar ik vindt dat decoratie pakket ook heel cool. Hoop dat die nog bij de LE kan komen of zoow...

Re: De spullen bij de verschillende versies van Bovennatuurl

Geplaatst: wo 05 sep 2012, 19:23
door sjul
ik heb een probleem met het versilveren van me plant en zombie dingen de code die ik heb geeft die telkens aan als niet goed heb ook maar 4 vakjes en staan er 5 op die site iemand anders ook last van?

of heeft iemand een oplossing