Pagina 1 van 1
Queest, een politiek huwelijk
Geplaatst: do 14 apr 2011, 19:28
door dutchlion
opdracht: prins Elias leren kennen.
Mijn koninging is al dik bevriend met deze prins en ze weet ook al zijn eigenschappen al. Toch gaat deze opdracht niet over, en kan ik de queest niet afmaken.
De interactie "leren kennen" bij vriendelijk staat er niet meer.
Is dit een bug of moet ik nog wat anders doen?
Re: Queest, een politiek huwelijk
Geplaatst: do 14 apr 2011, 22:05
door Mich.....
Heb je ook echt de interactie 'Leren kennen' gebruikt?

Dat staat bij de optie 'vriendelijk'.
Trouwens, je bericht staat in het verkeerde forumdeel
EDIT: Ik lees met mn neus, ik zie net dat er geen 'Leren kennen' meer staat.. ik heb verder geen flauw idee.. Lees de opdracht nog eens heel precies door, niet alleen de dikgedrukte tekst, maar ook de andere tekst die bij de opdracht staat, soms moet je nog iets extra's doen!
Re: Queest, een politiek huwelijk
Geplaatst: do 19 mei 2011, 23:16
door AnoukdeR
Misschien bedoelen ze alleen dat je Koning(in) vrienden moet worden met die Elias. Of misschien zelfs meer. Probeer eens wat romantische dingen. Misschien helpt het.
Re: Queest, een politiek huwelijk
Geplaatst: ma 23 mei 2011, 14:47
door angiie2
Je moet je verloven met Prins Elias
Ik heb dat ook, maar bij mij komt er niet te staan bij romantisch om hand vragen, terwijl hij wel al hartendief is.
Meestal komt het er dan wel te staan