Klopt. Ze is qua gezicht wat menselijker geworden. Dat was eigenlijk, omdat ik niet verwacht had dat dit zou gebeuren, dus staat ze wel in CAS, maar niet als de uiteindelijke Nyssina. Vandaar.

En de banner is van ***kwaliteit, maar ik moest ff een nieuwe. Iig, er komt zometeen een van betere kwaliteit. Maar eerst: UPDATE!

Nog 1 mededeling: Omdat Nyssina wakker is, is alles weer vanuit haar, zoals het eigenlijk hoorde. ;3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

'Ja James, ik ben het echt.' Ik glimlachte. James keek verbaasd. 'Ja echt, James!'

De verpleger was intussen uitgesproken en verliet de kamer.

Daardoor richtte de dokter zich op James. 'Hallo, James! Goed dat je zo snel gekomen bent. Dat was wel even schrikken he, om Nyssina ineens zo te zien?' de dokter glimlachte.

'Ja inderdaad.' James lachte zijn witte tanden ook even bloot. 'Maar hoe komt dat dan eigenlijk? Het lijkt mij dat het niet normaal is.' Roos knikte. 'Inderdaad.'

'Nyssina's ziekte kan namelijk toch niet ineens over zijn? En haar gezicht is ook veranderd?' James keek even naar mij.

'Inderdaad. Toen de verpleger de kamer in kwam, dacht hij dat het iemand anders was en was naar mij gerend. Ik herkende haar aan d'r ogen. Die trouwens ook bijzonder zijn. Maar goed, daar hadden we het niet over.'

'In ieder geval komt er een onderzoek. Ik denk dat Peter zometeen weer terug komt.' 'We weten namelijk niet hoe haar gezicht ineens veranderd is en we vinden het ook bijzonder van haar huid. Waarschijnlijk is ze gewoon genezen.'

Toen liep dokter Roos ook weg. Zij leidde natuurlijk het onderzoek.

James schoof de stoel dichterbij me en ging zitten. 'Hoe is je huid veranderd Nyssina? Hoe?' vroeg hij.

'Als ik lang op dezelfde planeet ben, raak ik aan de zuurstof en de planeet gewend. Normaal gesproken zou ik een kapje moeten dragen voor de zuurstof, maar hier is het hetzelfde. Eigenlijk weet ik niet precies hoe het komt, maar wij hebben een soort iets dat we ons na een tijdje aanpassen aan de dingen die op de planeet leven, dus veranderd mijn huid en gezicht na een tijdje een beetje. Ik zag het trouwens al aankomen.' vertelde Nyssina.

Precies op dat moment kwam Peter binnen. 'Ha Nyssina. Jij mag op dit leuke bedje liggen.' James schoof de stoel naar achter.

Hij drukte een zoen op mijn voorhoofd. 'Succes.' zei James zacht. Peter lachte. 'Het is maar een onderzoek hoor.' Toen legde de verpleger mij op het bed.

Hij reed me uit mijn kamer naar de kamer waar ik onderzocht zou worden. Ik vond het best spannend, want ik had dit nog nooit meegemaakt, natuurlijk.

James kijk mij glimlachend na. Ik kon nog net horen dat hij:'Maak je maar geen zorgen, het komt goed.' zei.

Even later lag ik op de onderzoekstafel. Mijn ogen waren gesloten. Ik hoorde stemmen, maar die vervaagde en ik zakte langzaam weg.
Nou, dit was de update! Wat vonden jullie ervan?