Sims Nieuws

Sims Nieuws Forum

Je kunt gewoon niet zonder!

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Om automatische berichten te voorkomen, vereist dit forum dat je een bevestigingscode invult. De code is weergegeven in de afbeelding die je hieronder kan zien. Als je visueel gehandicapt bent en de code niet kan lezen, neem dan contact op met de beheerder.

Bevestigingscode

Voer de code exact in zoals deze weergegeven wordt. Alle letters zijn hoofdlettergevoelig.

Smilies

Bekijk meer smilies

  • BBCode staat AAN
  • [img] staat AAN
  • [flash] staat UIT
  • [url] staat AAN
  • Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten

Opties

Voorafgaande berichten: Domme fout [ Weergave uitklappen ]

Re: Domme fout

De bestanden in de DCCache-map zorgen voor je downloads in je spel. Dus als je er wat uit verwijderd, gaat er ook wat uit je spel. Je kan ze inderdaad terug zetten door te kijken of er nog .dbc bestanden in je prullenbak staan.

Als die er niet staan, kan je altijd nog in je launcher kijken, want als het goed is staan al je downloads daar nog onder het kopje 'downloads'. Dan zou je ze gewoon weer in je spel krijgen.

Domme fout

Hi!

Onlangs heb ik het programma Sims3Dashboard gedownload om foute downloads te verwijderen. Net was ik weer 'conflicte' downloads aan het verwijderen, toen ik per ongeluk 'conflicte' bestanden uit de map DCCache verwijderde. Ik startte mijn spel op en nu doen enkele downloads het niet meer. Ik weet niet meer precies welke bestanden ik verwijderd heb.

In de map Mijn documenten/Electronic Arts/De Sims3/DCCache staan nu deze bestanden:
- dcdb0.dbc
- dcdb0.ebc
- missingdeps.idx

Wat moet ik doen?

Omhoog