Sims Nieuws

Sims Nieuws Forum

Je kunt gewoon niet zonder!

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Om automatische berichten te voorkomen, vereist dit forum dat je een bevestigingscode invult. De code is weergegeven in de afbeelding die je hieronder kan zien. Als je visueel gehandicapt bent en de code niet kan lezen, neem dan contact op met de beheerder.

Bevestigingscode

Voer de code exact in zoals deze weergegeven wordt. Alle letters zijn hoofdlettergevoelig.

Smilies

Bekijk meer smilies

  • BBCode staat AAN
  • [img] staat AAN
  • [flash] staat UIT
  • [url] staat AAN
  • Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten

Opties

Voorafgaande berichten: Beeld gaat op ''slaapstand'' [ Weergave uitklappen ]

Re: Beeld gaat op ''slaapstand''

Onder het kopje "Systeem". Als er iets mis is, dan zie je daar vaak fouten staan.
Staat er enkel "Informatie" en geen waarschuwingen of foutmeldingen, dan heb je dus in dit geval niet veel aan het systeemlogboek. Het wordt dan ook een stuk lastiger om het probleem te achterhalen.

Re: Beeld gaat op ''slaapstand''

Waar moet ik dan precies op zoeken? Want ik zit wel in het logboek, maar ik kan niks vinden? :$ Ik ga straks trouwens weer proberen de sims te doen, heb gisteren even alle ATI graphics opnieuw ingesteld en directx11 gedownload, dus ben benieuwd hoe er nu op gereageerd word. :scared

Re: Beeld gaat op ''slaapstand''

Het beste neem je eens een kijkje in het systeemlogboek.
Als je niet veel wijzer wordt van die informatie, dan kan je op google zoeken op belangrijke termen uit dat systeemlogboek.

Verder kan dit verschillende oorzaken hebben. De meest waarschijnlijke zijn: fout(en) in bepaalde stuurprogramma's (drivers) en videokaart of andere onderdelen worden te warm (maar niet zodanig warm dat de pc ook uitvalt).
Maar het systeemlogboek moet je als het goed is wat meer informatie verschaffen over de mogelijke oorzaak.

Re: Beeld gaat op ''slaapstand''

Dat had ik inderdaad al geprobeerd, maar het heeft niks uitgehaald. Gisteren ook weer geprobeert en weer schiet het beeldscherm op zwart. Volgensmij is het ook niet echt slaapstand? Als ik klik in de rondte hoor ik nog de bekende sim geluiden en ook het muziekje blijf je horen. Uiteindelijk kom ik de pc steeds uit aan het zetten omdat hij gewoon niet wil. :blink

Re: Beeld gaat op ''slaapstand''

Heb je het energieschema van je laptop al eens aangepast?
Ga naar het Energiebeheerscherm(In Windows XP op het configuratiescherm) en kies het tabje "Energiebeheerschema's".
Daar moet je alle opties op "Nooit" zetten, en dan op Toepassen/OK.
Afbeelding

Beeld gaat op ''slaapstand''

Hey!
Sinds een tijdje heb ik telkens dat als ik een half uur tot drie kwartier in het sim creeren panel zit, het beeld op zwart gaat. Een soort van slaapstand dus (kan ook goed zijn dat het idd slaapstand is) maar ik heb slaapstand al uitgezet bij mijn laptop. Het is erg vervelend en ik weet ook echt niet waar dit aan kan liggen want tot voor kort had ik dit nooit. Het zooitje is geloof ik begonnen na het opnieuw installeren van CAW. Heb het ook gehad in het spel zelf toen ik verder was gekomen dan creer een sim. Ik weet niet hoe dat nu is, gezien ik dat gedeelte dus al niet meer haal :(

Iemand enig idee wat ik er aan kan doen? :ziek

Omhoog