Sims Nieuws

Sims Nieuws Forum

Je kunt gewoon niet zonder!

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Om automatische berichten te voorkomen, vereist dit forum dat je een bevestigingscode invult. De code is weergegeven in de afbeelding die je hieronder kan zien. Als je visueel gehandicapt bent en de code niet kan lezen, neem dan contact op met de beheerder.

Bevestigingscode

Voer de code exact in zoals deze weergegeven wordt. Alle letters zijn hoofdlettergevoelig.

Smilies

Bekijk meer smilies

  • BBCode staat AAN
  • [img] staat AAN
  • [flash] staat UIT
  • [url] staat AAN
  • Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten

Opties

Voorafgaande berichten: kan bij bouwen en spelen niets op tafel/oppervlaktes zetten [ Weergave uitklappen ]

Re: kan bij bouwen en spelen niets op tafel/oppervlaktes zet

Oké, mijn vermoeden klopt helaas :( .

Kortweg gezegd is er dit aan de hand: doordat er met Beestenbende (BB) andere interacties tussen objecten en Sims c.q. objecten en dieren moesten komen, heeft EA iets gewijzigd in de RIG-codes (moeilijk woord, maar onthoud maar gewoon) Die RIG-codes 'regelen' dus de interacties.
Het betekent kortweg dat ALLES wat niet van EA komt RIG-codes gebruikt die niet meer werken in een gepatched spel. Alleen CAS-parts zijn uitgesloten, die gebruiken geen RIG-codes. (kleding, make-up, haren etc)

Wat kun je doen:

1
Alle 3rd party objecten (niet EA of Store objecten) verwijderen. Is niet zo leuk spelen, maar een oplossing die je het minste tijd kost.
Je ziet nu al dat custom content makers hun downloads aangepast hebben of in ieder geval bezig zijn en deze weer opnieuw ter download aanbieden. Jij kunt dan die dingen opnieuw downloaden en in je spel zetten.

2
Er zijn 2 tooltjes gemaakt die (het grootste deel) van de vóór patch 1.26 gemaakte objecten kunnen repareren. Een tooltje is van GrantHess en de andere van TSR. Beide tooltjes kunnen grote aantallen repareren. Grants tool is voor package files, TSR is voor Sims3Packs. Voor meer uitleg verwijs ik naar mijn blog, anders kan ik dat voor de zoveelste keer gaan uitleggen, links opzoeken etc. Ik ben er al wel mee begonnen, de links staan er, maar een echte tutorial heb ik nog niet geschreven :$. (Nog ff geduld aub, ik kan ook niet heksen. 8-)

Zelf baal ik hier ook verschrikkelijk van :thumbdn, je moet hoe dan ook aan de bak tenzij je niet gepatched hebt, geen BB wil aanschaffen en nooit meer iets van objecten zult gaan downloaden. (en hoe waarschijnlijk is dat?)
De aangepaste objecten zijn nl. niet backwards compatible.

Re: kan bij bouwen en spelen niets op tafel/oppervlaktes zet

Ik heb alle uitbreidingen , allerlei downloads dus ook van andere.
De patch ..bij installeren beesteboel gaat dat vanzelf dacht ik ( een patch er bij)
En een screenshot wil ik best proberen, maar dan zie je gewoon het aanrecht en als de sim een bord neer zet zakt het er door , alsof het aanrecht er niet staat .En staat het keurig op de grond en gaat ze lekker schoonmaken of verder koken.

Re: kan bij bouwen en spelen niets op tafel/oppervlaktes zet

@vlindertjegeel: ik heb een vermoeden, maar eerst een paar vragen

Welke uitbreidingen heb je?
Heb je recent nog een patch geïnstalleerd? En zo ja, welke?
Gebruik je alleen Sims3 en Store stuff of gebruik je ook downloads van anderen?
Kun je een screenshot van het 'probleem' bijvoegen? (screen eerst uploaden naar tinypic of andere fotohostingsite)

kan bij bouwen en spelen niets op tafel/oppervlaktes zetten

Alles wat ik neer wil zetten op aanrecht of tafel komt op de grond te staan.Het valt dan in het kastje of door de tafel.Je ziet het niet vallen maar het is dan in het kastje verdwenen.Wie weet raad ?

Omhoog