Sims Nieuws

Sims Nieuws Forum

Je kunt gewoon niet zonder!

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Om automatische berichten te voorkomen, vereist dit forum dat je een bevestigingscode invult. De code is weergegeven in de afbeelding die je hieronder kan zien. Als je visueel gehandicapt bent en de code niet kan lezen, neem dan contact op met de beheerder.

Bevestigingscode

Voer de code exact in zoals deze weergegeven wordt. Alle letters zijn hoofdlettergevoelig.

Smilies

Bekijk meer smilies

  • BBCode staat AAN
  • [img] staat AAN
  • [flash] staat UIT
  • [url] staat AAN
  • Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten

Opties

Voorafgaande berichten: Chat verslag 3 augustus De Sims 3 Jaargetijden [ Weergave uitklappen ]

Re: Chat verslag 3 augustus De Sims 3 Jaargetijden

Aight! Dit is echt een awesome uitbreiding! Het wordt zo realistisch (negeren van de aliens...)
Als je in een van deze maanden jarig bent, MAZZEL, want op deze manier ben ik blut aan het einde van het jaar, maar wil ze wel allebij hebben (jaargetijde en bovennatuurlijk)

Re: Chat verslag 3 augustus De Sims 3 Jaargetijden

1] Kan het ook extreem warm zijn?
Zo ja, gaat dan iedereen naar het strand?

2] Als het winter is, gaat je sim dan langzamer fietsen/rijden?

3] Als jou sim een verjaardag's feest geeft, krijg je dan cadeautjes?

Re: Chat verslag 3 augustus De Sims 3 Jaargetijden

Nice. Ik had eerst mijn twijfels, maar nu ben ik helemaal enthousiast.
Na November ga ik waarschijnlijk helemaal blut zijn. Schoolboeken + 2 nieuwe simsuitbreidingen. :sweatdrop
Kan niet wachten tot er wat meer info komt over de andere seizoenen.

Re: Chat verslag 3 augustus De Sims 3 Jaargetijden

^ Sinterklaas lijkt me niet want in Amerika kennen ze dat feest niet. Het is vast iets als Kerst of Thanksgiving ;)

@Shevens: Ja dat is ook weer zo, :P

Re: Chat verslag 3 augustus De Sims 3 Jaargetijden

Jullie denken altijd aan kerst bij een feest dat in het teken staat van cadeautjes geven, ik denk eerder aan sinterklaas. Met kerst krijg ik nooit cadeaus namelijk altijd 20 dagen er voor. En leuk dat de kleding categorie buitenkleding wees terug komt. Dus wij en legendarisch kunnen instellen dat het in alle seizoenen regenen kan dan alleen in de lente als ik het goed begrepen heb, kan je sommige weeromstandigheden buitensluiten maar neem ik aan ook vaker voor laten komen?

Re: Chat verslag 3 augustus De Sims 3 Jaargetijden

colafless schreef:Haha! Ik kan echt niet meer wachten hoor :(! Want ik krijg steeds meer behoefte om het te spelen huilt
Hetzelfde hier!!

Omhoog